Locatie Kroonkruid:

Groep 1-2 a: Jorieke van der Stel-Vermeij en Christa Klip

Groep 1-2 b: Christa Klip en Lia de Groot

Groep 1-2 c: Elise de Koning

Groep 3a: Rebecca van Holstein en Manon Melius

Groep 3b: Ester van Haren en Mandy van Schaick

Groep 4a: Alja Hilkhuijsen en Manon Melius

Groep 5a: Tanita Verheij en Susanne Kostense

Groep 5b: Elsemieke Versteeg en Nadette Bakker

Groep 6a: Hellen Burggraaf en Malou Snoeij

Groep 7a: Stephan Schelvis

Groep 7b: Joop Hoeboer en Manon van Kessel

Groep 8a: Esther Bos en Annabelle Eigeman

Conciërge: Hennie Groenewegen

Locatie van Beethovenlaan:

Groep 1-2 d: Rigobert James en Marianne van der Laan

Groep 1-2 e: Feia Vermeijden

Groep 1-2 f: Danielle van Leeuwen

Groep 2-3 g: Miranda de Ruiter en Ineke Peeperkorn

Groep 3c: Marianne van der Laan en Carlina van der Hurk

Groep 4b: Loes Essenstam

Groep 4/5c: Annemiek de Vlaming

Groep 5d: Stephanie Groenendal

Groep 6b: Suzanne Clarijs en Kim Witte

Groep 6/7c: Marjolein de Vries en Esther Lagerwaard

Groep 7d: Jantine van Aalst en Nicole van Triet

Groep 8b: Tom van der Kamp en Wilma Boender

Conciërge: Arald Bouman

Beide locaties:

Onderwijsassistente: Basilia Cvetkovic

Gymnastiek: Daan Verver

Ondersteuning: Gerda Vonk-Vis, Cindy van Arnhem, Annabelle Eigeman, Elly Noordover, Sylvia van der Cammen en Peter Jacobs

Zij-instroom: Fiona Kuijpers en Nancy Stienstra

LIO-stagiaire : Nadette Bakker en Laura Lindhout

 MT

IB-er VBL: Marissa Boin

IB-er KK:   Mariska van Dijk

Adjunct VBl: Karen de Groot

Adjunct KK: Carla Kor-Matze

Directeur: Hanneke Henkens

Groepsverdeling schooljaar 2019/2020

Locatie van Beethovenlaan

Groep 1-2D Rigobert James en Marianne van der Laan

Groep 1-2E Feia Vermeijden

Groep 1-2F Danielle van Leeuwen

Groep 3 B Miranda de Ruiter en Carlina van der Hurk

Groep 3/4 G Stephanie Groenendal

Groep 4 C Loes Essenstam

Groep 5 C Annemiek de Vlaming

Groep 5/6 C Tom van de Kamp

Groep 6 D Suzanne Clarijs en Kim Witte

Groep 7 B Jantine van Aalst en Nicole van Triet

Groep 7/8 C Wilma Boender en Marjolein de Vries

Groep 8 D Marjolein de Vries en Esther Lagerwaard

Conciërge Arald Bouwman

Ondersteuning Elly Noordover

Ineke Peeperkorn

Marianne van der Laan

Onderwijsassistent Basilia Cvetkovic

Administratie Lenissa Ramos (woensdag of donderdag)

Vakleerkracht gym: Daan Verver

Coördinator ICT Joop Hoeboer

Coördinator Rekenen Tom van de Kamp

Intern begeleider Marissa Boin

Adjunct directeur Joyce Knetemann

Directeur Hanneke Henkens

Groepsverdeling schooljaar 2019/2020

Locatie Kroonkruid

Groep 1-2a Karin Brakkee & vacature

Groep 1-2b Lia de Groot & Christa Klip

Groep 1-2c Elise de Koning

Groep 3a Manon Melius & Mandy van Schaick

Groep 3/4 Rebecca van Holstein

Groep 4a Alja Hilkhuijsen & Ester van Haren

Groep 5a Nadette Bakker

Groep 6a Joop Hoeboer & Manon van Kessel

Groep 6b Hellen Burggraaf & Malou Snoeij

Groep 7a Elsemieke Versteeg & Ester van Haren

Groep 8a Annabelle Eigeman & Esther Bos

Groep 8b Stephan Schelvis

Arrangementsleerlingen Gerda Vonk

Onderwijsassistent Basilia Cvetkovic

Zij-instromer (gr, 3/4 en 8b) Nancy Stienstra

Intern begeleider Mariska van Dijk

Adjunct directeur Carla Kor

Directeur Hanneke Henkens

Gym Daan Verver

Conciërge Hennie Groenewegen

Werkdrukverlaging Diverse groepsleerkrachten

Lenissa Ramos

 

 

copyright © 2013 | de Wingerd | Kroonkruid 107A 2914TK, van Beethovenlaan 35 2912VK | Nieuwerkerk a/d IJssel

 email: dewingerd@rvko.nl | powered by emjee ICT diensten | Inloggen |